הדחקת אזכורים שליליים בגוגל

היו היה איש שהיה בונה דברים מדהימים, הוא היה בונה סירות ענק שהיו מפליגות לאורך חופי העולם ועושות סיבובים מסביב לכדור הארץ, הוא היה בונה בניינים ענקיים ומרהיבים שהיו מתגוררים בהם מאות בני אדם באושר, הוא היה בונה גשרים לא יאומנים שהיו חוצים נהרות ענק כדי שהתושבים יוכלו לחצות את הנהר בשלום, בקיצור הוא היה בן אדם… מקצועי ומוכשר להפליא.

העניין הוא שהיו מכבדים אותו המון אבל כשהיו מדברים עליו לא היו קוראים לו "בונה הגשרים" או "בונה הבניינים" כי בני אדם נוטים לרכל על דברים שליליים דווקה. יום אחד יצאה שמועה שהוא… בואו נגיד ככה… היה לו רומן עם כבשה! מאז כל האנשים מרכלים עליו וקוראים לו ( לא בא לי לקלל כאן חחח ) "אוהב הכבשות" וכל מיני כינויים שליליים ונוראיים.

איך החיים האישיים שלו נצבעו בכתם שכולם זכרו לו לתמיד!

היום עסקים רבים סובלים מכתם כזה, ויש להם אזכורים שליליים בגוגל בגלל איזו שמועה שמישהו הפיץ או בגלל איזו טעות שהם עשו או לא עשו. העניין הוא שגוגל יכול להיות אכזרי, כמו בסיפור הנ"ל תושבי המקום זכרו את אותו האדם לרעה ולא את כל הדברים הטובים שהוא עשה. ככה גם כתבה אחת שלילית (אזכור שלילי)באתר חדשות חזק כמו YNET או באתר תוכן או פורום יכול להישאר בעמוד הראשון של גוגל במשך שנים רבות.

יש לזה פתרון – הדחקת אזכורים שליליים בגוגל

לסרטון בנושא לחצו כאן: http://www.youtube.com/watch?v=Bl-KTXfOMLo

מקדמי אתרים ואנשי יחסי ציבור אינטרנטיים רבים כגון בוקסדורף מדיה וגם אנחנו באיזי אינטרנט מתמחים במתן שירתי הדחקת אזכורים שליליים בגוגל. המטרה היא לקדם כתבות חיוביות אל העמוד הראשון של גוגל כמה שיותר מהר ובמכות גדולה מספקת בכדי לדחוק את הכתבה השלילית או האזכור השלילי למטה עוד ועוד עד שהוא כבר נעלם לעמוד השני של גוגל!

קידום תוצאות חיוביות לעמוד ראשון של גוגל
קידום תוצאות חיוביות לעמוד ראשון של גוגל

כמה זמן זה לוקח?

זה עלול לקחת הרבה זמן, זה עלול גם להיות יקר מאד, מכיוון ואתרים כמו YNET למשל הם בעלי סמכותיות כזו גבוהה שבכדי להיאבק בהם ולדחוק אותם למטה יש צורך במשאבים גדולים עד מאד. כדי להדחיק אזכור אחד שלילי מהעמוד הראשון של גוגל אצלינו הצפי הוא 6 חודשים של עבודת קידום אינטנסיבית שמחירו לא פחות מ2,300 ש"ח לחודש. כדי לקבל עוד מידע אודות שירותים ותמחור מומלץ ליצור איתנו קשר דרך טופס המילוי האוטומטי באתר, או פשוט להרים את הטלפון ולהתקשר למספר הנייד 052-2217071.