עדכון HUMMINGBIRD

אחרי עדכוני פינגווין ופנדה מגיע HUMMINGBIRD (יונק דבש)

העדכון הכי חדש של האלגוריתם של גוגל בשם גוגל HUMMINGBIRD נועד לסלק את האתרים הפחות טובים מהתוצאות הגבוהות של דירוגי מנוע החיפוש של גוגל. העדכון יצא לפועל ב4 לחודש אוקטובר 2013 והיה עדכון בינלאומי בכל השפות ובכל הארצות. גוגל השקיע בעדכון הזה מליוני דולרים ואינספור שעות עבודה של מתכנתים ואנשי CREATIVE.

איך עובד ה-HUMMINGBIRD?

העדכון הזה נועד לבדוק רלוונטיות לפי שביעות רצון של גולשים. האלגוריתם החדש משפר את מנוע החיפוש בכך שאתרים בעלי שביעות רצון גולשים נמוכה לא יוכלו לקבל דירוג גבוה גם אם יש להם מליון קישורים טובים וספריית מאמרים אינסופית של תוכן ייחודי. אם הגולשים לא מרוצים – האלגוריתם החדש מסלק את האתר מהדירוג הגבוה.

HUMMINGBIRD
HUMMINGBIRD

מה זה אומר? זה אומר בעצם שבניית קישורים איכותיים ושימוש בתוכן איכותי באתר שלכם זה כבר לא מספיק. אם האתר שלכם לא מציע לגולש זמן איכות בו הוא יכול באמת לקבל מידע חדש ואפילו אוהב את האתר עד כדי לתת "לייק" או "פלוס", האתר שלכם אבוד. אם הסטטיסטיקות והנתונים מראים שההיפך הוא נכון, שגולשים אכן שבעים רצון ואוהבים את האתר שלכם – הוא יעוף למעלה בדירוגים ויעקוף את המתחרים שלכם. הגיע הזמן להשקיע במבנה, עיצוב, אפליקציות, תוכן ושימושיות חברים! חוויית הגלישה במקום הראשון!