קידום אתרי מסחר אוטומטי

אחת מההתמחויות שלנו (בתחום קידום אתרים) היא קידום אתרי מסחר אוטומטי בגוגל (אורגני או גם ממומן) וגם סוג מיוחד של קידום בגוגל שנקרא ORM, ניהול מוניטין, REVERSE SEO או קידום שלילי ONLINE REPUTATION MANAGEMENT או במילים פשוטות "להסיר  או לדחוק את הכתבות השליליות על חברת מסחר מסויימת מהעמוד הראשון של גוגל".

ניהול מוניטין שלילי ORM, קידום שלילי, REVERSE SEO

חברות מסחר אוטומטי רבות חייבות מידי פעם לנקות את התוצאות של גוגל מ"תל ונות" / "השמצות" / "תגובות שליליות" לגבי השירות שלהן אשר נמצאות בפורומים או אתרי אינטרנט של מתחרים. כמו כן גם לקוחות אחדים אשר איבדו כסף במסחר אוטומטי לפעמים מגיבים לזה בצורה שלילית ומשמיצים את חברת המסחר או תובעים אותה בבית דין, מה שגורם ליחסי ציבור לא טובים ולתוצאות שליליות בעמוד הראשון של גוגל כאשר מחפשים את שם החברה כשאילתת חיפוש. לא רק חברות מסחר אוטומטי צריכות את השירות הזה מידי פעם, כי כמוהן גם חברות אחרות שעוסקות בתחומים אחרים צריכות לעיתים לנקות את השם שלהן מתוצאות שליליות בתוצאות של גוגל.

קידום בגוגל ואתרי מסחר אוטומטי

קידום אורגני של אתרי מסחר אוטומטי הינו גם קידום אורגני בנישה תחרותית בטירוף. חברתינו מתמחה בקידום של אתרים מסוג זה והביאה אתרי לקוח בתחום הזה לדירוגים ראשונים של גוגל על ביטויים תחרותיים ביותר. יש לך חברה כזו ואתה מחפש חברת קידום אתרים שתקדם את האתר שלך בגוגל?הגעת למקום הנכון! תתקשר אלינו היום לקבלת הצעת מחיר לשירותי קידום אורגני בגוגל של אתר מסחר אוטומטי ו/או ניהול מוניטין שלילי בגוגל.

למידע נוסף: מסחר במט"ח – עצות למשקיע המתחיל