איך לקדם הטסת בעלי חיים

הטסת בעלי חיים – תקנות החברה המטיסה

לגלישה לאתר האינטרנט של פנסיון לכלבים "חוות הדוד משה" בנושא הטסת בעלי חיים לחץ כאן

תודות לטכנולוגיה מתקדמת ודרישה לתנאים גבוהים בחופשה, עם עליית המודעות לאפשרויות השונות של חופשות מבלי לוותר על הדברים החשובים לנו באמת ותודות לשיפור השירות הניתן על ידי חברות שונות, ניתן לקבל שירותי הטסת בעלי חיים וכלובים בליווי מלא של חברה מקצועית המעניקה ליווי מ- א' ועד ת', תוך מילוי הטפסים השונים הנדרשים והשלמה של כל פרט או נתון חסר לכל אורך התהליך.

לכל חברת טיסה ישנם החוקים והתקנות שלה המחייבים את הטסים במילוי טפסים ובחיסונים מלאים של בעלי החיים בין שמדובר בשירותי הטסת בעלי חיים או כלבים, וכל בעל חיים אחר. מהם התקנים והחוקים שקובעות חברות הטיסה בנוגע להטסת בעלי חיים או כלבים וכל חיה אחרת. תחת הקטגוריה בעלי חיים נכללים כלבים, חתולים וציפורים אקזוטיות בלבד. חברות הטיסה המעניקות שירותי הטסת בעלי חיים או כלבים וכן ציפורים שונות מגבילים את המשקל ללא יותר משמונה ק"ג, בהתייחס גם למשקל הארגז בו נישא בעל החיים. בעל חיים השוקל מעל לשמונה ק"ג יועבר בתא נפרד.

חברות הטיסה מתירות להטיס עד שני בעלי חיים בכלוב נשיאה קשיח, או כלוב רך, ומגבילות את הגודל המותר של כלוב נשיאה זה בלא יותר ממידות 40X40X21. את בעל החיים יש לאחסן מתחת למושב. חשוב ליידע את משרד ההזמנות בנוגע לצורך בשירותי הטסת בעלי חיים מראש על מנת לאפשר את המשך התהליך באופן מוסדר ובמילוי כל הפרטים הנדרשים. אי מילוי של אחד או יותר מהטפסים הדרושים לחברת הטיסה יעכב את בעל החיים ואת בעליו.

במידה ומעוניינים בקבלת שירותי הטסת בעלי חיים כגון כלבים או חתולים, שני בעלי החיים צריכים להיות באותו כלוב נשיאה וחשוב שלא יפריעו לנוסעים האחרים. נכון הדבר גם בנוגע לציפורים אקזוטיות כגון תוכים למיניהם.

חוות הדוד משה | הטסת בעלי חיים

כל הזכויות על תוכן שנמצא באתר זה שמורות למנהל האתר, האתר eznetseo.tips4u.co.il מתמקד בעיקר בתחום קידום בגוגל ובנושאים נוספים בתחום קידום אתרים. למידע על שירותי קידום אתרים נוספים גלוש בין השירותים השונים בעמודי האתר.