גיוון זה שם המשחק היום

כוונת המשורר?

קידום אתרים

קידום בגוגל או מה שנקרא קידום אתרים מאפשר לאתר שלכם להיות חשוף להרבה מאד גולשים. אך להיות מקודם בדירוגים בגוגל זה לא מספיק. אתר אינטרנט שכל הגולשים שלו מגיעים דרך גוגל אורגני צפוי לקבל עונש על ידי האלגוריתם של גוגל כיום. למרות שמאט קאטס אומר אחרת – המציאות בשטח מראה כי גוגל אכן משתמשם במידע של הגולשים אשר מתקבלת באמצעות הGoogle Analytics והGoogle Webmster tools. הם רואים מהיכן הגולשים שלכם מגיעים ומה הם עושים. הם רואים הכל. הפתרון שלנו לפי ניסיון רב שנים בתחום מראה שיש לזה כמה פתרונות. חוץ מאשר גיוון במקורות גלישה גם חייבים היום גיוון בקישורים על מנת לעמוד בהתקדמות של האלגוריתם של גוגל המתוחכם.

גיוון במקורות גולשים

נסו כמה שיותר להיות זמינים לגולשים שלכם – לא רק דרך גוגל אורגני – כלומר אם יש מקומות בהם אתם יכולים לפרסם קישור לאתר שלכם שיביא תנועה חדשה לאתר, אם בחינם ואם בתשלום, עשו זאת כי זה צעד קריטי לשמירת המיקום שלכם הגבוה בתוצאות האורגניות של גוגל. בלי זה אתם צפויים לקבל עונש על כך ש99% מהגולשים שלכם מגיעים דרך תוצאות אורגניות – מה שמראה שהאתר שלכם מקודם טוב על ידי חברת קידום. גוגל לא בדיוק מתים על זה בכל זאת. תביאו גולשים מיוטיוב -כלומר תשקיעו קצת בתחום שנקרא פרסום ביוטיוב וברשתות וידיאו. תביאו גם גולשים מפייסבוק ומעמודים באתרים אחרים שאתם מקדמים. שימו את הקישורים במקומות שהגולש באמת ילחץ עליהם כדי להביא תנועה לאתר. שיווק ברשתות חברתיות והבאת גולשים מאותן הרשתות זה מקובל בהחלט!

גיוון בקישורים

כדי לא לעלות יותר מידי על הרדארים התמשו בטכניקות בדוקות אשר מאפשרות לגוגל לא לתת לכם עונש על בניית קישורים לא טבעית. כיום ניתן עדיין לקבל עונש בגלל בניית קישורים לאתר, מה שהינו אבל יסוד של כל התחום שנקרא קידום בגוגל או קידום אתרים אורגני.

גיוון באנקור טקסט

גיוון בטקסט ממנו יוצא הקישור לאתר שלכם. קישורים כמו "לחץ כאן" או "גלשו לאתר הזה" מקובלים בהחלט. כמו כן קידום עמוד הבית של האתר בעזרת טקסט של מילת מפתח משנית (שמקדמים עליו עמוד פנימי באתר) גם בהחלט מתקבל. בשביל להצליח בתחום שנקרא קידום בגוגל כדאי מאד לשמור על הגיוון הספציפי הזה!

גיוון בעמודים מקושרים באתר

חשוב מאד לבנות קישורים לכל עמודי האתר ולא רק לעמוד הבית. פרסמתם עוד חדש באתר? אל תזנחו אותו – בפעם הבאה שאתם בונים קישורים לאתר תקשרו מייד את העמוד החדש מהמקור החיצוני שלכם.

גיוון בסוגי הקישורים

תגוונו בסוג הקישור. קישורים מתיאורים של סרטוני וידיאו ביוטיוב למשל, קישורים שיוצאים מתמונה כאשר היא נלחצת, כל אלה מקובלים בהחלט.

בשביל להתקדם חשוב גם לגוון!