בשביל מה אתרי אינדקס?

אינדקס
אתר אינדקס http://website.giz.co.il


קיימים אינספור אתרי אינדקס ברשת האינטרנט וכמה מהם דווקה מאד יעזרו לאתר שלכם לעלות בדירוגים

תוכלו למצוא אם תרצו רשימות של אתרי אינדקס בעזרת חיפוש קל בגוגל וקיימים עשרות אם לא מאות אתרים כאלו שניתן להירשם בהם בחינם או לפחות להגיש טופס בקשה להוספת קישור לאתרכם בצורה חינמית. בתמונה מעלה אתם רואים צילום מסך של קישור וכרטיס עסק באתר אינדקס ישראלי. הרישום לאתרים כאלו בדרך כלל לא יעלה לכם כסף וייתן לכם עוד קצת כוח לינקים. הלינקים מאתרים אלו נחשבים באיכות בינונית. רוב האתרים האלו יורידו או יחסמו גולש אשר מנסה להעלות כרטיס עסק לא מקובל כגון קישורים לאתרים מסיתים או אתרי סרטים כחולים – ככה שאתם תהיו בחברה טובה.

אם אתם מתכוונים לרשום את האתר שלכם למספר גדול של אתרי אינדקס אז לא יותר מ2-3 ביום. כמות גדולה מידי של קישורים מאתרי אינדקס במכה אחת תיחשב כ-ס-פ-א-(ם) S)-p-a_m). בכלל לא מומלץ לעשות יותר מאשר 10 קישורים ביום לאתר שלכם. אם אתם רוצים עוד כוח, תוכלו לחזק את הקישורים שלכם עם קישורים מאתרי באזז או לעשות שורות דחיפה. מה זה שורת דחיפה?

שורת דחיפה נראית בערך ככה:

אם תרצו לחזק את הקישורים שלכם, בגלל תקציב גבוה או רצון לעשות קידום יותר טוב מהרגיל, אך אתם לא רוצים לבנות יותר מידי קישורים ביום אחד, תוכלו לבנות שורות דחיפה. ככה למשל לפי התמונה למטה – תוכלו לפרסם 7 מאמרים שמקשרים לאתר שלכם, ועוד 7 מאמרים שמחזקים את המאמרים האלו. זה, במקרים רבים יציל אותכם מעונש של גוגל וייתן לכם תוצאה טובה. עוד שיטה היא לפרוס את עבודת הקידום לאורך תקופה, וכמו שאמרתי קודם – אל תבנו "יותר מידי" לינקים. כמה זה יותר מידי? כמה צריך לפרוס בדיוק את העבודה? על זה אפרט ביום אחר.

שורת לינקים דוחפים
שורת לינקים דוחפים