איך לקדם ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

אחת הפעולות החיוניות שצריכיות להיעשות היא לדאוג לבטח את עצמנו ואת הקרובים לנו בביטוח בריאות. מטרתו העיקרית של ביטוח זה הוא לדאוג שאנו לא נזדקק להיות תלויים בקרובים שלנו במקרה בריאותי, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במצב סיעודי בו נצטרך סיוע של 24 שעות ביום. 

בריאות וביטוחים

ישנם מספר סוגים של ביטוח בריאות המוצעים בשוק על ידי החברות הגדולות וכן על ידי קופות החולים, חשוב להבין שכל ביטוח כולל בתוכו כיסויים אחרים ולכן כאשר נעשה השוואות מחירים נצטרך לבחון מה מציעה לנו כל פוליסה מבחינת ההגנה הביטוחית שלה. במקביל חשוב לבדוק מה כולל הביטוח המשלים בקופת החולים בו אתם נמצאים על מנת למנוע כפילויות.

כאשר אתם בוחנים פוליסת ביטוח בריאות כדאי לוודא שכלולים בו ניתוחים בארץ ובחו"ל ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות. ההבדלים בין החברות השונות הן בעיקר תעריפי הפוליסה. בדיקה חשובה שיש לעשות לפני רכישת פוליסת ביטוח בריאות היא לבדוק את רשימת המומחים המנתחים בארץ ולבדוק האם הם עובדים עם אותה חברות ביטוח בה תרצו לרכוש את הפוליסה, באתרי האינטרנט של חברות הביטוח תוכלו לברר אינפורמציה זו. דבר נוסף הוא בדיקת המרכזים הרפואיים העובדים עם אותה חברת ביטוח.

ביטוח בריאות

על מנת לא להתאכזב ולהיפגע בעתיד חס וחלילה, עליכם לבדוק ולקרוא בעיון את את החריגים הכלולים בפוליסה, כמו שאמרנו כל פוליסה מכסה מקרים שונים ולכן ישנם חריגים שלא כלולים בפוליסה. חריגים אלו הם ה"אותיות הקטנות" ולא מעט נראה כי דווקא בהם יש את ההבדל המשמעותי של הפוליסה. לידיעתכם, ישנה האפשרות לרכוש ביטוח בריאות ללא צורך בהצהרת בריאות בחלק מהחברות. לשם השוואה נייתן לומר כי בישראל עלותו של ביטוח בריאות זול יחסית לשאר מדינות העולם, בארה"ב למשל המחיר של פוליסה מסוג זה נחשבות לאחת הפוליסות היקרות ודבר זה משפיע על האזרחים שלפעמים נאלצים לאבד את כל רכושם מפני שלא היתה באפשרותם לרכוש פוליסה זו. אפשר לומר כי הביטוח נחוץ לכל אדם.

לסיכום, ביטוח בריאות הוא אחד הביטוחים החשובים ורצוי לדאוג לביטוח זה, חלק מהאזרחים חושבים כי הביטוח הרפואי בקופת החולים מגן עליהם מכל תרחיש אך המציאות היא שונה ומראה כי הביטוח הרפואי הבסיסי לא כולל כיסויים רבים שנמצאים בפוליסות הביטוח בחברות השונות. כדאי לבדוק עוד היום ולשקול את צעדיכם לגבי רכישת פוליסת בריאות.

 

ביטוחים

 

 

 

 

 

 

באיזי אינטרנט אנו יכולים לעשות קידום בגוגל של כל נישה או מקצוע. תסמכו עלינו שאתם בידיים טובות!